روش تشخیص بلبرینگ SKF اصل از تقلبی به همراه ویدیو 4

در هنگام خرید انواع بلبرینگ و رولبرینگ یک مشکل بزرگ داریم، این هست محصولی که خریداری می‌کنیم اصل یا اورجینال می باشد یا با خرید بلبرینگ تقلبی از کیفیت واقعی برندها مانند بلبرینگ SKF اصل محروم مانده‌ایم. این موضوع بیشتر در زمان خرید قطعات کارآمد مانند بلبرینگ و رولبرینگ دردسرهای بیشتری دارد؛ به عنوان مثال قیمت بلبرینگ مورد نظر خود را تهیه می‌کنیم اما در زمان کوتاه دوباره باید به خرید این قطعه بسیار مهم در خرید انواع بلبرینگ و رولبرینگ می‌شویم. پس باید به دنبال راه تشخیص بلبرینگ اصل و اورجینال باشیم؛ ما در فروشگاه ایمن رول تلاش می کنیم از این دردسرها نجات پیدا کنید. روش تشخیص بلبرینگ اصل و تقلبی چه هستند؟! در این مقاله به همراه ویدیو به بررسی این موضوع بسیار مهم و کاربردی می پردازیم.

بهترین روش تشخیص بلبرینگ اصلی از تقلبی

اگر نیاز به خرید بلبرینگ اصل SKF را دارید دقیقا پیدا کردن یک بلبرینگ درجه یک و بلبرینگ با کیفیت برای شما از همه چیز واجب تر است؛ اما با توجه به مشکلات تحریمی و … که برای فروش بلبرینگ در ایران وجود دارد فروشگاه ها و نمایندگان نمی‌توانند مشتریان عزیز خود را از بلبرینگ اصل SKF خود مطمئن کنند. این امر باعث می‌شود قطعات تقلبی هر روز بیشتر از دیروز در بازار بیشتر از گذشته ظاهر شوند. اما در فروشگاه ایمن رول راه هایی را در اختیار شما می‌گذاریم که بدانید چگونه یک بلبرینگ اصل و رولبرینگ اورجینال را تشخیص و تهیه کنید. بلبرینگ صنعتی کی قطعه بسیار مهم در قطعات صنعتی و بلبرینگ ها دیگر نیز در دستگاه های مختلف بسیار مهم هستند و باید برای بالا بردن کارایی وسایل حتما به آن ها رسیدگی کنید.

در این ویدیو سعی کردیم نحوه تشخیص بلبرینگ اصل SKF را از طریق جعبه و چاپ آن در این محصول به شما نشان دهیم. پس تا آخر ویدیو با ما همراه باشید تا بتوانید  روش تشخیص بلبرینگ SKF اصل از تقلبی را از طریق ظاهر جبعه و چاپ های روی جعبه بلبرینگ SKF آن تشخیص دهید.

آدرس: تهران، خیابان اکباتان، کوچه ناظم‌الاطباء شمالی، پاساژ امام حسین، طبقه اول، پلاک ۲/۲۰
شماره های تماس جهت اطلاع از موجودی و سفارش بلبرینگ و رولبرینگ:

0912-106-4830          021-33991416

جهت مشاهده محصولات و ویدیو های بیشتر به صفحه فروشگاه ایمن رول در اینستاگرام مراجعه کنید.

چگونه می توان تشخیص بلبرینگ SKF اصل از تقلبی را متوجه شد؟

  1. مشاهده بارکد روی جعبه بلبرینگ اصل در سایت SKF
  2. نوع آرم روی محصول بلبرینگ SKF اصل
  3. خاصیت بلبرینگ و رولبرینگ در چکش خواری
  4. گریس کاری و روان کننده ها
  5. تست آنالیز متریال
  6. استفاده از کارشناسان با تجربه
  7. بررسی حکاکی لوگو بر روی محصولات بلبرینگ اصل SKF
  8. شناخت جعبه و وکیوم

یکی از روش تشخیص بلبرینگ SKF اصل چک کردن بارکد در سایت اصلی SKF می باشد. در این روش بارکدی که بر روی محصول درج شده در سایت SKF وارد شده و بعد از جستجو نتیجه بلبرینگ اصل خدمتتان ارسال می گردد. انواع جنس جعبه SKF و نایلون داخل آن و روغن و گریسی که به آن خورده در بلبرینگ اصل SKF مشخص می باشد می توانید در ویدیو شماره 3 روش تشخیص بلبرینگ SKF اصل مشاهده کنید. متاسفانه برخی از فروشگاه ها از عدم تجربه مشتریان سواستفاده کرده و اجناس تقلبی را وارد بازار می کند. این امر باعث ضرر و زیان زیادی برای شرکت ها می گردد.

بلبرینگ اصل SKF
بلبرینگ اصل SKF

سخن پایانی درباره بلبرینگ اصل SKF…

هیچ ارزانی بی دلیل نیست. با خرید بلبرینگ قیمت ارزان یا خرید بلبرینگ ارزان ممکن است صدمات شدیدی به دستگاه و یا قطعات شما وارد شود. همچنین شما می توانید از فروشگاه ایمن رول بهترین قیمت بلبرینگ اصل را دریافت کنید. جهت دریافت لیست قیمت انواع بلبرینگ و رولبرینگ با شماره های زیر در تماس باشید.

آدرس: تهران، خیابان اکباتان، کوچه ناظم‌الاطباء شمالی، پاساژ امام حسین، طبقه اول، پلاک ۲/۲۰
شماره های تماس جهت اطلاع از موجودی و سفارش بلبرینگ و رولبرینگ:

0912-106-4830          021-33991416

جهت مشاهده محصولات و ویدیو های بیشتر به صفحه فروشگاه ایمن رول در اینستاگرام مراجعه کنید.