در این مقاله قصد داریم به یکی از بهترین بلبرینگ های بازار اشاره کنیم. بلبرینگ NKE اتریش یکی از انواع بلبرینگ است که موارد استفاده بسیار گسترده ای را دارا میباشد.در ادامه ویژگی های این بلبرینگ را معرفی و آنرا بررسی میکنیم.

یاتاقان نورد از NKE برای موتورها و ژنراتورها

نیروی محرکه بیشتر صنایع موتورهای الکتریکی هستند. در هنگام همکاری نزدیک با مشتریان، NKE راه حل هایی برای تحمل انواعی از ماشین های الکتریکی مانند موتورهای الکتریکی با اندازه های مختلف و برای کاربرد های گوناگون، از جمله موتورهای ویبراتور، برای وسایل نقلیه راه آهن مورد استفاده در این برنامه ها عبارتنداز: غلتک استوانه ای، یاتاقان توپ شیار عمیق علاوه بر ارائه بهره وری، تمامی بلبرینگ ها باید با سر صدای بسیار کمی کار کنند، و از دوام بالایی برخوردار باشند تا بتوانند به راحتی در عملیات های طولانی مدت  بدون مشکل کار کنند.

یاتاقان توپ، شعاعی، برای سرعت های چرخشی بالا و همچنین بار های شعاعی و محوری متوسط هستند یاتاقان هایی که بی سرو صدا هستند بهتر کار میکنند و اقتصادی هستند وهمچنین انها میتوانند قبل از روانکاری با سپر تامین شوند.
از یاتاقان غلتکی استوانه ای معمولا به عنوان یاتاقان های غیر محل قرارگیری در سمت درایو که در موتورهای بزرگ و متوسط هستند استفاده می شود. و همچنین در بسیاری از پیکربندی ها مناسب هستند. وآنها همچنین برای برنامه های کاربردی با سرعت چرخشی متوسط و با بارهای شعاعی بالا مناسب هستند.

NKE اتریش گزارش استفاده از ظرفیت رکورد در نیروگاه خود Steyr را نشان می دهد. بیشتر از هزار یاتاقان بزرگ در سه ماهه ابتدای ساال 2020 تولید شده اند.مستقر در شهر stetyt اتریش فردی که متخصص بلبرینگ است از یک استراتژی تولید انعطاف پذیر پیروی میکند و به آن اجازه تولید یاتاقان های بزرگ را میدهد.

آیا میدانید بلبرینگ به چه منظوری استفاده می شود؟

بلبرینگ اجازه می دهد تا دو سطح با کمترین اصطکاک با هم در حرکت و چرخش باشند.بلبرینگ با ارائه توپ های فلزی صاف یا غلطک و یک سطح فلزی داخلی و بیرونی برای توپ  و برای رول ، اصطکاک ان را در برابر لغزش کم میکند و کاهش می دهد.

این غلتک ها و یا توپ ها بار را تحمل میکنند و به همین دلیل اجازه میدهد که دستگاه به چرخش ادامه دهد.چرخش های مشابه مانند یاتاقان ها به معنای واقعی دستگاه هایی را به رول می رسانند که بین سطح بلبرینگ و سطح آن باعث کاهش اصطکاک می شود این حرکت بسیار راحت و آسان تر است، هر چند که به صورت خطی، هنگامی که اصطکاک کاهش می یابد و این امر باعث می شود که سرعت و کارایی افزایش یابد.
بسیاری از بلبرینگ مستعد به بارهای محوری و شعاعی هستند. به عنوان مثال هنگامی که در یک خط صاف و مستقیم رانندگی میکنید، راننده خودرو یک بار شعاعی را حمل میکند. که لاستیک ها به صورت چرخشی و یا به صورت یک نتیجه از وزن آن حمایت میکند.
با این حال وقتی ماشیی در گردش است این موضوع در معرض بار محوری است چون حرکت تایرها فقط به صورت شعاعی نیست و نیروی چرخش در سمت حمل میکنند.

انواع مختلفی از بلبرینگ ها وجود دارند که نمونه بلبرینگ غول پیکربرای بارهای سنگین است که از این نوع برای ساختمان ها و اجزای آن استفاده می شود.

آدرس: تهران، خیابان اکباتان، کوچه ناظم‌الاطباء شمالی، پاساژ امام حسین، طبقه اول، پلاک ۲/۲۰
شماره های تماس جهت اطلاع از موجودی و سفارش بلبرینگ و رولبرینگ:

0912-106-4830          021-33991416

جهت مشاهده محصولات و ویدیو های بیشتر به صفحه فروشگاه ایمن رول در اینستاگرام مراجعه کنید.

اعطا مهر کیفیت اتریش به سازنده بلبرینگ NKE

در آوریل 2021 پس از بازرسی های کیفی موفق، تولید کننده بلبرینگ NKE دوباره مهر اتریش را دریافت کرد. و گواهی را به عنوان اثبات کردن کیفیت محصولات ،از شرکت های داخلی را دریافت کرد.

این گواهینامه NKE  این حق و اجازه را میدهد که مهر و موم کیفیت را تا دو سال آینده بر روی همه محصولات خود نمایان کند. و گفته شده است که این امرهر دو سال یکبار براساس استاندارد های بین المللی مدیریت کیفیت انجام میشود.معاون مدیر عامل NKE گفته است که مهر کیفیت اتریش یک گواهینامه بسیار مهمی است که از رقیبان خود ما را جدا میکند.

بلبرینگ NKE اتریش | بلبرینگ | قیمت بلبرینگ | انواع بلبرینگ و رولبرینگ

یاتاقان های ترکیبی از NKE

در شرایط چالش برانگیز محیطی، کاربرد های صنعتی نیاز به راه حل های ویژه تحمل دارند.سازنده بلبرینگ NKE یاتاقان ترکیبی را دقیقا برای این کاربرد ها توسعه داده است.بلبرینگ های ترکیبی NKE از حلقه های تحمل فولاد فوق العادی بالایی و همچنین ازعناصر نورد سرامیک ساخته و طراحی شده است.

مایل روسل مهندس کاربرد در NKE اتریش گفته است که در نگاه اول این جفت سازی مواد غیر معمول است. و اما مزایای زیادی دارد و به این علت قابلیت اطمینان سیستم را افزایش میدهد.عناصر نورد سیلیکون نیترید 60 درصد از عناصر ساخته شده از فولاد سبک تر هستند. و برای سرعت چرخش های بسیار بالا مناسب و کاربردی هستند.
یاتاقان های ترکیبی NKE دارای عملکرد عالی هستند و سرو صدای کمی دارند و از ان میتوان در موتورهای الکتریکی پر سرعت استفاده کرد.

عناصر نورد سرامیکی در برابر سایش بالا مقاومت دارند و میتوانند در شرایط سخت و طاقت فرسا، نتایج خوب وعالی کسب کنند و در نتیجه عمر مفید را افزایش میدهد و همچنین گفته شده است که خشک بودن یاتاقان ترکیی ، نقش مهمی در افزایش قابلیت اطمینان آن برنامه دارد.

خواص تریبولوژیکی یاتاقان ترکیبی به علت جفت شدن مواد خاص از فولاد یاتاقان بسیار خوبی است. و حتی در سرعت های بالا گرمای اصطکاکی بسیار کمی را تولید میکند و این بدان معناست که در تحمل ، وهمچنین به صورت کلی در برنامه، اتلاف انرژی کمتری وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید